Kontakta oss

Via telefon eller mejl

Vi som jobbar på Everon Sverige har olika bakgrund och kompetenser. Några av oss har lång och ovärderlig erfarenhet inom branschen och yrket, medan några av oss är yngre, nyutbildade och nyskapande. Det ger oss en härlig dynamik av kunskap och engagemang, såväl bred som djup. Tillsammans har vi har bakgrund från såväl vård och omsorg, som teknik och installation. Gemensamt för oss alla är att vårt hjärta slår för människor, och människors rätt till trygghet, livskvalité, hälsa och välbefinnande.

Huvudkontor Sverige
Everon
Koppargatan 18
60223 Norrköping

Filialkontor Sverige
Everon
Kristinelundsvägen 2
583 37 Linköping

Filialkontor Sverige
Everon
Murkelvägen 2
756 46 Uppsala

Huvudkontor Finland
Everon
Teräskatu 8
20520 Turku

Huvudkontor UK
Everon
Coachworks
Dover Place
Ashford, Kent
TN23 1HU

Marknads- och försäljningschef Mona

Mona Arlehed

Marknads- och försäljningschef
070-57 70 744
mona.arlehed@everon.se

Key Account Manager, Christoffer

Christoffer Balthammar

Key Account Manager
072-72 12 823
christoffer.balthammar@everon.se

Tekniskt säljstöd och integrationsansvarig, Morten

Morten Moland

Tekniskt säljstöd och integrationsansvarig
073-08 40 833
morten.moland@everon.se

Projekt- och servicechef, Urban

Urban Detterwall

Projekt- och servicechef
073-04 94 805
urban.detterwall@everon.se

Projektledande tekniker, Josef

Josef Ackrell

Projektledande tekniker
070-25 04 410
josef.ackrell@everon.se
Teknisk kundsupport, Johan

Johan Broström

Teknisk kundsupport, Marcus

Marcus Lindström

Installationsansvarig tekniker, Emma

Emma Lindahl

Installationsansvarig tekniker
070-51 48 001
emma.lindahl@everon.se
IT-konsult, Rikard

Rikard Svensson

IT-tekniker, Philip

Philip Båtsby

Marknadskommunikatör, Hanna

Hanna Leinonen

Marknadskommunikatör
070-51 01 230
hanna.leinonen@everon.se

Teknisk administratör, Julia

Julia Mikkonen

Teknisk administratör
070-51 00 708
julia.mikkonen@everon.se

Adam Rydström

Installations tekniker
073-06 25 922
adam.rydstrom@everon.se