Kontakta oss

Via kontaktformulär, telefon eller mejl

Vi som jobbar på Everon Sverige har olika bakgrund och kompetenser. Några av oss har lång och ovärderlig erfarenhet inom branschen och yrket, medan några av oss är yngre, nyutbildade och nyskapande. Det ger oss en härlig dynamik av kunskap och engagemang, såväl bred som djup. Tillsammans har vi har bakgrund från såväl vård och omsorg, som teknik och installation. Gemensamt för oss alla är att vårt hjärta slår för människor, och människors rätt till trygghet, livskvalité, hälsa och välbefinnande.

Mona Arlehed

Marknads- och försäljningschef
070-57 70 744
mona.arlehed@everon.se

christoffer

Christoffer Balthammar

Key Account Manager
072-72 12 823
christoffer.balthammar@everon.se

Johan Broström

Josef Ackrell

Projektledande tekniker
070-25 04 410
josef.ackrell@everon.se
Emma

Emma Lindahl

Installationsansvarig tekniker
070-51 48 001
emma.lindahl@everon.se
Morgan

Morgan Allard

Projekt- och servicechef
073-08 40 833
morgan.allard@everon.se

Marcus Lindström

Rikard Svensson

Philip

Philip Båtsby

Urban Detterwall

Projektledare
073-04 94 805
urban.detterwall@everon.se

Hanna Leinonen

Marknadskommunikatör
070-51 01 230
hanna.leinonen@everon.se

Vera van der Stelt

Teknisk administratör
070-51 00 708
vera.vanderstelt@everon.se